Jei pasistatėte nuosavą namą ir manote, jog jūsų darbai bei rūpesčiai pagaliau baigėsi – neskubėkite susidaryti tokią nuomonę. Tiesa ta, jog namo priežiūra bėgant metams yra vis sunkesnė ir didesnė, tad natūralu jog susidursite su įprastais buitiniais klausimais, o tuo pačiu ir galimais remonto darbais. Ne veltui sakoma, jog statant pirmą namą, padarome nemažai klaidų, kurių būtų galima išvengti ateityje, tačiau jei neplanuojate statyti naujo namo, atsiradusias problemas reikės spręsti. Tam jums bus reikalinga profesionalų pagalba, o apie kai kurias paslaugas bei defektų šalinimo būdas galbūt net nesate girdėję. Taigi, mes jums patarsime kur kreiptis įvairiose situacijose, kurios gana dažnai nutinka nuosavų namų šeimininkams.

Pirmasis dalykas, kuriam reikia skirti dėmesio – torkretavimas. Tai paslauga, kuri pašalina betono įtrūkimus grindyse, sienose ar bet kokiuose kituose paviršiuose. Kur tai gali būti naudinga jūsų namuose? Galimas daiktas, jog bėgant laikui sutrūkinės jūsų namo pamatas ar net siena. Tai ne tik neatrodo patraukliai, bet ir gali būti nesaugu. Torkretavimas šioje vietoje yra vienintelis pasirinkimas, kuris padės išvengti nelaimių ir išspręs problemą. Tai itin dažnai naudojama paslauga ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tad nesibaiminkite ir kreipkitės į specialistus. Pastarieji jus informuos, kaip ir ką geriausia atlikti būtent jums iškilusioje situacijoje. Kitas itin dažnai pasitaikantis defektas nuosavuose namuose – sienų skilinėjimas. Greičiausiai nerasite nė vieno namo, kur sienos ar lubos bėgant metams neįskiltų. Tai natūralus ir tikrai danas procesas, na o kai kurie jo nė nesureikšmina ir gyvena kaip gyvenę. Visgi, visas šis procesas turi priežastis, na o viena jų – netinkamas pasiruošimas statybos darbams, už kuriuos jūs mokėjote pinigus. Kaltinti meistrus mokame visi ir tikrai dažnai tai darome, bet kartais net ir geriausios medžiagos, technika ar patirtis neapsaugo nuo tokių dalykų. Tokioje situacijoje reikėtų tiesio kreiptis į gipso meistrus ir pasikonsultuoti, ką būtų galima daryti kitaip. Arba samdykite špakliuotojus – dažytojus ir jie pašalins skilimus. Galbūt jie ateityje daugiau neatsiras.

Bėgant laikui name gali atsirasti ir daugiau defektų, tokių kaip stogo ar langų nesandarumas, neveikiančios sistemos ir t.t. Kiekviena situacija skirtinga, tad be jokios abejonės turėtumėte kreiptis į savo srities specialistus, kurie jums nurodys, ką ir kaip sutvarkyti. Labai svarbu žinoti, jog kiekvienas defektas gali būti pašalintas ir nereikia manyti, jog taip ir turime gyventi. Neapleisite savo namų, rinkitės kokybę ir komfortą, na o klaidas, kurias galbūt padarėte statybų metu dėl nežinojimo, visada galite įveikti. Tai jums suteiks žinių ir išminties, kaip ateityje to išvengti ir pasirinkti teisingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *