Visi prietaisai anksčiau ar vėliau genda, nepaisant to, kaip brangiai ar pigiai juos įsigijome. Kartais defektai atsiranda nuo ilgų tarnavimo metų, na o kartais ir patys sukuriame tam tinkamas aplinkybes. Pripažinkime, jog ne kartą sudaužėme telefoną ar sulaužėme savo nešiojamąjį kompiuterį. O galbūt dėl to atsakingi vaikai jūsų namuose? Bet kokiu atveju, jei sugedo kompiuteris, natūralu pirmiausiai kreiptis į meistrus, na o tada svarstyti visas galimybes. Kokias? Priklausomai nuo to, kiek kainuoja kompiuteriu remontas, mes galime rinktis – investuoti į šią paslaugą, o galbūt kompiuterį priduoti į supirktuvę ir gautus pinigus pridėti prie investicijos į naują įrenginį. Klausiate savęs, kuris pasirinkimas geresnis? Vieno atsakymo čia tikrai nėra, tačiau mes pateiksime kelis patarimus bei atvejus, kuriuose naudinga rinktis vieną ar kitą pasiūlymą. Taigi, jei norite sužinoti daugiau – aptarsime jums aktualią informaciją.

Pradėkime nuo to, jog mūsų pasirinkimą šioje situacijoje lemia vienas ir svarbiausias faktorius – kiek kainuoja nešiojamų kompiuteriu remontas. Jei išgirsta suma yra ko ne pusė naujo kompiuterio, tai tikrų tikriausias ženklas, jog reikėtų apsvarstyti galimybę investuoti į naują įrenginį. Visgi, geriausia kreiptis bent į kelis meistrus ir jų paklausti, kiek įmonė prašo už atitinkamo darbo atlikimą. Jei kelios skirtingos įmonės įvardins panašias sumas, jums reikės apsispręsti, ką verta daryti. Žinoma, naujam kompiuteriui reikės papildomų investicijų ir jei nėra jokios galimybės jas skirti – šis pasirinkimas tikrai ne jums. Tokiu atveju apsiribokite remontu ir ateityje savo kompiuterį saugokite dar atidžiau. Jei reikalingas lėšas turite, tačiau abejojate ar čia jas panaudoti, mes pateiksime kelis argumentus, kodėl tai geras pasirinkimas. Visų pirmas naujas kompiuteris turės garantiją, kuri užtikrins, jog artimiausioje ateityje remontas bei panašūs dalykai jums nekeltų jokių nesklandumų. Taip pat naujesnis kompiuteris veiks greičiau, kokybiškiau ir jums nereikės mąstyti apie tai, jog reikėtų atnaujinti savo įrangą. Pripažinkime, jog mūsų naudojami kompiuteriai sensta gan greitai, na o atsinaujinimas yra geras pasirinkimas bet kokioje situacijoje.

Jei vis dėlto apsispręsti, jog verta atsisakyti remonto darbų ir investuoti į naują kompiuterį – jums reikės pasirūpinti, jog senąjį parduotumėte už geriausią galimą kainą. Čia jūs visada galite kreiptis į įvairias supirktuves, o galbūt net ir tiems patiems meistrams pasiūlyti tokį variantą ir išgirsti jų pasiūlymą. Didelė dalis įmonių, teikiančių kompiuterių remonto paslaugas, sutaiso kompiuterius ir juos parduoda kitiems vartotojams, tad tai gali būti puikus sandoris abejoms pusėms. Kad ir kaip bebūtų, šioje vietoje vieno teisingo atsakymo tikrai nėra. Skiriasi tiek mūsų poreikiai tiek finansinės galimybes, į kurias be jokios abejonės reikia visada atsižvelgti. Padarykite tai ir sprendimą priimti bus daug paprasčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *