Nors šiandien išties daug net ir jaunų šeimų nusprendžia statyti namus ar kotedžus, tai dar nereiškia, jog visos jos turi neišsenkamas pajamas ir negalvoja apie ateitį. Priešingai, net ir pasiturintys asmenys siekia susikurti tokias gyvenimo sąlygas, kurios ateityje nereikalautų daug pastangų bei lėšų išlaikymui. Turint galvoje tai, jog statydami namą priimate visus sprendimus patys, tai puikus būdas pasirūpinti savo ir savo šeimos ateitimi. Reikia pripažinti, jog didžiausias išlaidas patiriame namų išlaikymui, tad jei yra galimybė tai pakeisti, kodėl gi ja nepasinaudojus? Namo šildymas yra ta sąskaita, kuri „suvalgo“ daugiausiai lėšų, tad šį klausimą ir aptarsime. Norėdami maksimaliai gerų rezultatų turite tuo pradėti domėtis dar statybų proceso metu, na o tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, mes jums ir papasakosime.

Jei norite kiek įmanoma mažiau sumažinti išlaidas namo šildymui, jums reikia apsirūpinti gera namo varža. Kaip tai padaryti? Vieno pasirinkimo čia tikrai nerasite, mat tinkami sprendimai turi būti priimami pačiose įvairiausiose srityse. Tai ir kokybiški blokeliai, stogo danga bei siltinimas poliuretano putomis. Pastarasis variantas turėtų būti aptarinėjamas labiausiai, mat daugelis vartotojų nė nenumano, kokius didžiulius skirtumus galima pastebėti šiltinant namus vata, putplasčiu arba poliuretano putomis. Mums įprastas medžiagas jau seniai laikas pakeisti naujomis, kurios gerokai efektyvesnės ir padeda išgauti geresnę namo varžą. Kalbant apie tai, kodėl siltinimas putomis turėtų būti neabejotinai pirmasis jūsų pasirinkimas, galima drąsiai teigti, jog šiuo metu rinkoje nėra geresnio pasirinkimo, kuris veiktų taip efektyviai ir nesudarytų jokios galimybės nesandarumui. Kiti pasirinkimai, kurie ne ką mažiau svarbūs – tinkamas pamato apšiltinimas. Neretai statybų metu šiai sričiai neskiriamas reikiamas dėmesys, o be reikalo, nes vėliau, susiduriant su nesandaraus namo problema ir atrandama, jog pamatas nebuvo tinkamai apšiltintas ir viso to pasekoje namų šiluma išeina lyg pro atvirus langus. Tai tas pats, kas mėtyti pinigų kupiūras pro atidarytą langą, tad kodėl patys pasirenkame tai daryti? Apsvarstykite tai ir jums bus daug lengviau suprasti, kodėl negalima griežtai taupyti statybų metu ir ignoruoti technologijas, skirtas tam, jog ateityje gyventume ekonomiškiau.

Niekam ne paslaptis, jog statybos reikalauja be galo daug investicijų, tačiau jei jau ketinate pasiryžti tokiam gyvenimo etapui, turėtumėte žinoti, jog jūsų tikslas negali būti pasistatyti namą už mažiausią galimą pinigų sumą. Tokiu atveju namo išlaikymas galutiniame rezultate jums gali būti tiesiog per brangus, na o iš to jokios naudos. Tokiame name negalėsite sau leisti gyventi, o jį parduoti taip pat nebus lengva. Galima drąsiai teigti, jog visi žmonės nori pirkti ir statyti tik ekonomiškus namus, tad jei ir jūsų tikslas toks – pasinaudokite mūsų patarimais ir apsidrauskite nuo itin skaudžių klaidų ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *